Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 11:45:39

На вулиці Серьожнікова обмежать рух транспорту

24.11.2014   08:22

Це та інші питання з облаштування дорожньої інфраструктури міста та підвищення безпеки дорожнього руху на його вулицях розглядала постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху.

Із винесених на розгляд десяти питань, здебільшого ініційованих мешканцями міста, переважна більшість була вирішена позитивно. Серед них — облаштування пішохідних переходів на розі
вул. Кільцевої і просп. Миру та автобусних зупинок «на вимогу», щодо обмеження руху транспорту на вул. Серьожнікова та встановлення дорожнього знака «Пішохідна зона», установки пристроїв для примусового зниження швидкості руху автотранспорту на вул. Новій у в районі дитячого майданчика поблизу пішохідного мосту через р. Десна, ремонту пішохідних доріжок внутрішньодворових територій, зокрема, на просп. Перемоги, 195 тощо.

Також комісія задовольнила звернення генерального директора НАІЗ «Чернігів Стародавній» Андрія Острянка щодо необхідності заміни дорожнього знака «В’їзд заборонено», установленого на в’їзді до паркової території заповідника, на дорожні знаки «Пішохідна зона» та «Кінець пішохідної зони» з метою унеможливлення проїзду транспорту парковою зоною біля музею ім. В.В. Тарновського. Адже, як зазначив представник заповідника Олександр Носенко, рух автотранспорту несумісний із призначенням цієї території, що є не лише заповідником та зоною відпочинку, а й некрополем.

Щодо листа управління ЖКГ міської ради стосовно забезпечення благоустрою на зупинках міського громадського транспорту (навіси та лавочки для очікування), було вирішено перенести його розгляд, попередньо погодивши питання з КП «Паркування та ринок» та іншими відповідними підрозділами. «Усі питання стосовно дотримання прав та законних інтересів громадян міста уважно розглянуті та мають бути вирішені в ме-жах діючого законодавства», — зазначив Микола Миргородський, коментуючи роботу комісії.

 

http://vid.cn.ua/content/view/11358/65/

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Новгород-Сіверської райдержадміністрації - Тараса Молочка

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Новгород-Сіверської райдержадміністрації - Тараса Молочка 10:43

1 червня голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко разом з народним депутатом України Максимом Зуєвим офіційно представив голову Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тараса Молочка.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом травня вилучено майже 290 кг незаконно добутої риби і понад 6 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом травня вилучено майже 290 кг незаконно добутої риби і понад 6 км сіток 10:36

Протягом травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 205 порушень Правил рибальства.

У Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшла акція

У Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшла акція "Даруймо радість дітям" 10:22

У рамках акції «Даруймо радість дітям» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей заступник начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Юлія Олифіренко та Регіональний Уповноважений Верховної Ради з прав людини у Чернігівській області Ірина Жмака відвідали Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та вручили його вихованцям подарунки.

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Днем захисту дітей

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Днем захисту дітей 10:12

Чотирьох неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, 1 червня привітали з Міжнародним днем захисту дітей та вручили подарунки.

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Семенівської райдержадміністрації - Дениса Буданова

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Семенівської райдержадміністрації - Дениса Буданова 10:04

1 червня голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко разом з народним депутатом Максимом Зуєвим офіційно представив голову Семенівської районної державної адміністрації Дениса Буданова.

АНОНСИ ПОДІЙ