Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 13:15:59

Працівники ДАІ закликали пішоходів позначати себе на темних дорогах

24.11.2014   08:19

В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, що тривав на Чернігівщині з 10 по 16 листопада, працівники Державтоінспекції провели комплекс заходів, покликаних знизити аварійність.

Як свідчить статистика, пішоходи та велосипедисти є найбільш вразливими учасниками дорожнього руху. Так, з початку року на території області зафіксовано 158 автопригод за участю пішоходів та 65 за участю велосипедистів.

Наразі світловий день значно скоротився. Якщо влітку люди поверталися з роботи о 17-й та 19-й годині, коли ще світить сонце, то зараз о цій порі вже панує суцільна темрява.

В районних центрах Чернігівської області подекуди освітлення вулично-дорожньої мережі залишає бажати кращого, а в більшості випадків відсутні тротуари. Також не всі знають, що відповідно до чинних Правил пішохід у разі відсутності тротуару повинен рухатися узбіччям чи краєм проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи повинні виділити себе, а за можливості - мати на одязі світлоповертаючі елементи.

Аналізуючи стан аварійності в області, працівники апарату Державтоінспекції області на чолі із заступником начальника управління Сергієм Хмельницьким виїхали до районів аби надати допомогу в організації роботи зі зниження аварійності серед зазначених категорій громадян.

Першим став райцентр Куликівка, адже через це містечко проходить траса, що з'єднує Чернігів і Ніжин. Правоохоронці зустрілися з громадою та колективами трьох великих підприємств - ПРАТ «Куликівське молоко», ПП «Єлісєєвські меблі», СФГ «Колос».

Вартові доріг нагадали громадянам Правила дорожнього руху України, кожному подарували світлоповертаючі елементи, а велосипедистам - катафоти. Роз'яснили загальні правила використання світловідбиваючих елементів та розповіли про досвід європейських країн з профілактики аварійності серед пішоходів.

Наприкінці зустрічі Сергій Хмельницький відповів на чисельні запитання, що турбували громадян стосовно діяльності Державтоінспекції та побажав всім безпечних доріг. Керівник також зазначив, що такі виїзди апарату Державтоінспекції Чернігівської області будуть здійснені планомірно у всі райони області і набудуть системного характеру та стануть доброю традицією.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини