Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 20:49:39

Представники громадськості перевіряли Домницький виправний центр № 135

17.11.2014   16:08Агенцiя

З метою здійснення громадського контролю за діяльністю установи Домницький виправний центр № 135 управління ДПтС України в Чернігівській області відвідали представники громадськості: заступник начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Володимир Бобруйко та регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Алла Лепеха.

В ході свого візиту, у супроводі начальника Домницького виправного центру № 134 Павла Анікієнка, гості вивчали питання дотримання прав, основних свобод і законних інтересів, матеріально-побутового забезпечення засуджених, умови праці, а також організацію їхнього дозвілля.

По завершенню огляду установи Алла Лепеха та Володимир Бобруйко взяли участь в засіданні спостережної комісії по розгляду пільг та провели прийом засуджених з особистих питань.

Результати візиту представники громадськості обговорили на спільному засіданні за участю керівництва установи та представника управління ДПтС України в Чернігівській області.

 

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини