Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 23:05:34

У бою за Станицю Луганську загинули бійці спецпідрозділу "Чернігів"

17.11.2014   07:42

В бою за цей населений пункт 16 листопада, загинули два бійця спецбатальйону «Чернігів», ще один їхній колега пізніше помер у лікарні. П'ять співробітників отримали поранення різного ступеня тяжкості. Ворог поніс втрати і був відкинутий. Про це повідомив начальник Департаменту організації діяльності підрозділів міліції особливого призначення МВС України Віктор Чалаван.

Близько 14:30 в районі залізничного переїзду в населеному пункті Станиця Луганська Луганської області група бойовиків вчинила спробу прориву на територію, контрольовану законною Українською владою.

В ході жорстокого швидкоплинного бою з ліквідації цього прориву героїчно загинули два співробітника батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів». Ще один їхній колега пізніше помер у лікарні. П'ять співробітників отримали поранення різного ступеня тяжкості. Постраждалим надана медична допомога.

Ворог поніс втрати і був відкинутий. Міліцейський гарнізон Станично-Луганського району продовжує виконання бойових завдань по боротьбі з терористами, а також по підтриманню законності і правопорядку.

– Над Станицею Луганською був, є і буде Державний прапор України, – підкреслив Віктор Чалаван.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини