Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 08:28:19

Чернігів: піротехніки Управління ДСНС повернулись з районів проведення АТО

17.11.2014   07:37

Піротехніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області після ротації повернулись з районів проведення АТО до місця постійної дислокації.

Майже 2 місяці вони у складі зведеного загону ДСНС України розміновували звільнені від терористів населені пункти та території. Першочергова увага приділялась розчищенню від боєприпасів житлового сектора, об'єктів комунального, промислового та адміністративного призначення. За цей період всі завдання, що ставило командування, були виконані на "відмінно". Чернігівські піротехніки обстежили 67 об’єктів різного призначення та більше 150 Га прилеглої території. В ході цього виявлено та знищено більше 6,5 тис. боєприпасів.

На в’їзді до підрозділу оплесками і вітальною сиреною хлопців зустрічали колеги, друзі та жінки. Після проведення обов’язкової процедури по перевірці техніки та особового складу піротехнічної групи на наявність вибухонебезпечних предметів керівник аварійно-рятувального загону спеціального призначення особисто зустрів групу та подякував за службу.

Після короткого відпочинку фахівці піротехнічної групи знову повернуться до виконання своїх службових обов'язків.

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини