Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 16:59:38

На Менщині масово крадуть ікони. Цікаво, цей промисел увійшов у моду, чи все ж таки діє одна і та ж особа або група?

26.01.2012   11:52Агенцiя

Можна припустити, що подібні випадки повторюватимуться. Можливо комусь доводилося мати справу зі встановленням сигналізації? Цікаво, хто в Менському районі їх продає і скільки вони коштують? Було б незайвим допомогти захиститися від злодіїв вцілілим храмам.

За інформацією райвідділу УМВС України в Чернігівській області:

4 листопада 2011 року в Степанівці невідома особа пошкодила вхідні двері місцевої церкви та здійснила крадіжку двох ікон.

16 листопада 2011 року невідома особа шляхом пошкодження навісного замка на вхідних дверях проникла в приміщення Свято-Покровської церкви у Дягові, звідки здійснила крадіжку ікон.

12 січня 2012 року невідома особа шляхом підбору ключа проникла до Свято-Михайлівської церкви, що в Городищі, і викрала ікони.

Останнім часом зникали ікони і в інших районах Чернігівщини. Були обікрадені церкви у Новгород-Сіверському та Бобровицькому районах. І це лише ті випадки, про які вдалося дізнатися за 5 хвилин пошуку в Інетернеті.


http://mediamena.info/na-menschyni-masovo-kradut-ikony-tsikavo-tsej-promysel-uvijshov-u-modu-chy-vse-zh-taky-dije-odna-i-ta-zh-osoba-abo-hrupa/

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12

30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.

Поліція встановлює обставини вибуху на Новгород-Сіверщині, внаслідок якого травмувалися двоє неповнолітніх 14:29

Сьогодні вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі на території Понорницької громади Новгород-Сіверського району внаслідок вибуху зазнали травм двоє 15-річних хлопців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини