Бахмацька міліція затримала грабіжників
Працівники карного розшуку Бахмацького райвідділу міліції, що на Чернігівщині, «по гарячих слідах» затримали алко-грабіжників.
До чергової частини Бахмацького райвідділу міліції зателефонувала 37-річна жителька одного з сіл району та повідомила, що двоє невідомих з кафе викрали три пляшки горілки однієї з дорогих марок.
Як стало відомо, того вечора, двоє місцевих друзяк відпочивали у місцевому кафе. Вони купили пляшку горілки та закуски. Хлопцям цього здалося замало, а грошей уже не було. Вони вирішили розв'язати проблему інакше. Дочекалися, поки продавчиня зайде у підсобне приміщення, хутенько оббігли прилавок і почали збирати пляшки з оковитою з вітрини. Встигли вхопити три пляшки, коли помітили, що жінка повертається.
Тоді вони «накивали п'ятами», але продавчиня встигла побачити, що гості закладу тікають не з порожніми руками. На оклик жінки вони не зупинились. Тоді вона відразу ж оглянула робоче місце, виявила нестачу товару і зателефонувала до міліції.
На місце пригоди одразу виїхала слідчо-оперативна група. Оперативники, поспілкувавшись зі свідками події, «по гарячих слідах» затримали грабіжників. Один із них встиг прийти до себе додому, а інший - відпочивав в іншому барі.
Грабіжниками виявилися 27-річні місцеві друзяки, які навіть мешкають на одній вулиці. Зі слів, обидва не судимі, але правоохоронцям доведеться ще перевірити цю інформацію.
Як повідомив начальник Бахмацького райвідділу внутрішніх справ полковник міліції Ігор Антоненко, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України («грабіж»), що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років. Слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.