Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 09:20:02

Вугілля для Яблунівської школи-інтернату: виявлено ще один злочин

28.10.2014   07:45

Історія з фіктивним постачанням вугілля Яблунівській школі-інтернату (Прилуцький район) продовжилась виявленням ще одного порушення закону.

Прилуцькою міжрайонною прокуратурою встановлено, що фірма, яка виграла тендер на постачання вугілля цьому інтернату, надала комітету з конкурсних торгів завідомо неправдиві офіційні документи.

За умовами торгів, їх учасники повинні були вже мати вугілля, яке пропонують. Учасник, пропозиція якого перемогла, надав документ про те, що його вугілля потрібної марки та кількості знаходиться на орендованій ним території паливного складу в місті Ніжині.

Однак, як встановила прокурорська перевірка, на територію вказаного складу ця фірма вугілля не завозила і взагалі не зберігала його там ніколи.

Щодо службових осіб фірми прокуратурою 23 жовтня поточного року розпочато кримінальне провадження. Правова кваліфікація — ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення).

Як вже повідомлялося раніше, службова особа школи-інтернату, діючи в порушення вимог законодавства, «наперед» підписала документи про отримання 180 т. вугілля для опалення установи взимку, тоді як насправді нічого завезено не було. За це неіснуюче вугілля постачальник устиг отримати 165 тис. грн. бюджетних коштів, — щоправда, після початку кримінального провадження їх повернув. Тим не менш, помічнику директора інтернату, який підписав документи з неправдивими відомостями, на даний час повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України. Обвинувальний акт направлено до Прилуцького міськрайсуду разом з угодою про визнання винуватості.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону 09:16

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана прийняла ряд важливих рішень щодо підготовки області до осінньо-зимового сезону.

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг 09:04

Сучасні сервіси від Міністерства юстиції України покликані покращувати та робити більш комфортними свої послуги, створюючи для громадян найкращі умови для їх отримання.

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі 08:55

Напередодні Дня міста, яке цього року в Чернігові не святкуватимуть через COVID-19, активізувались політичні партії. Представники партій проводили масові заходи, свята для дітей, роздавали повітряні кульки, залучали до участі у програмі енергоефективності й катали на повітряній кулі, вимірювали температуру тіла та рівень кисню у крові. Найактивніше зустрічалась символіка партій «Рідний Дім» та «За Майбутнє». Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

Служба зайнятості роботодавцям: про підбір кадрів… покроково

Служба зайнятості роботодавцям: про підбір кадрів… покроково 08:45

Шукаєте працівників? З чого почати пошук? Перш за все обрати один з варіантів підбору кадрів, а їх, як мінімум, два – самостійний пошук та за допомогою посередницьких структур.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:43

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 вересня до 8:00 25 вересня 2020 року.