Бобровиця: вогнеборці ліквідували пожежу в приватному житловому будинку, 60-річний господар загинув
26 жовтня о 13:40 у м. Бобровиця до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу одного з приватних житлових будинків по вул. Вокзальна.
До місця пригоди оперативно прибули рятувальники 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На той момент вогнем були охоплені житлова кімната, веранда, а у помешканні спостерігалося щільне задимлення.
Вогнеборці о 14:00 локалізували, а о 15:30 остаточно ліквідували загоряння. Під час проведення розвідки у одній з кімнат рятувальники виявили тіло 60-річного господаря.
Ймовірною причиною пожежі послужила несправність пічного опалення. Скоріш за все, господар завчасно не подбав про ремонт нагрівального приладу, що і призвело до трагічних наслідків.
Рятувальники ДСНС України звертаються до громадян з проханням ретельно перевірити прилади опалення та привести їх у належний протипожежний стан.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression