Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 23:34:04

Чернігівська область: рятувальники проводять роз'яснювально-профілактичні заходи в житловому секторі громадян

27.10.2014   15:59

В умовах холодів зростає кількість пожеж у житловому секторі громадян, спричинених порушенням правил влаштування та експлуатації пічного опалення й електропобутових приладів.

Зважаючи на таку невтішну ситуацію, рятувальниками Чернігівщини вживаються практичні роз'яснювально-профілактичні заходи серед населення. Щотижнево працівники Служби 101 відпрацьовують приватний житловий сектор шляхом подвірних обходів та інструктажів з громадянами.

Особлива увага приділяєтьсяпомешканням непрацюючого населення, самотніх громадян похилого віку, багатодітних та неблагонадійних родин тощо.

23-24 жовтня співробітники Управління ДСНС у Чернігівській області та Семенівського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання сіл Жадове, Чорний Ріг та Довжик.
Слід зазначити, що на території Семенівського району в цьому році виникло 23 пожежі, під час яких загинуло 3 особи.

Під час відпрацювання рятувальники звертали увагу населення на необхідність приведення у безпечний протипожежний стан приладів опалення й електромереж, вказували на наявні недоліки, проводили інструктажі з питань дотримання правил безпеки у побуті, вручали тематичні пам’ятки та листівки.

Дані практичні заходи, що направлені на зменшення кількості пожеж і трагічної статистки у приватному житловому секторі, тривають по всій Чернігівщині й мають за мету привернути увагу громадян відповідальніше ставитися до забезпечення пожежної безпеки власних помешкань.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.