Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:31:05

Чернігівська область: рятувальники проводять роз'яснювально-профілактичні заходи в житловому секторі громадян

27.10.2014   15:59

В умовах холодів зростає кількість пожеж у житловому секторі громадян, спричинених порушенням правил влаштування та експлуатації пічного опалення й електропобутових приладів.

Зважаючи на таку невтішну ситуацію, рятувальниками Чернігівщини вживаються практичні роз'яснювально-профілактичні заходи серед населення. Щотижнево працівники Служби 101 відпрацьовують приватний житловий сектор шляхом подвірних обходів та інструктажів з громадянами.

Особлива увага приділяєтьсяпомешканням непрацюючого населення, самотніх громадян похилого віку, багатодітних та неблагонадійних родин тощо.

23-24 жовтня співробітники Управління ДСНС у Чернігівській області та Семенівського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання сіл Жадове, Чорний Ріг та Довжик.
Слід зазначити, що на території Семенівського району в цьому році виникло 23 пожежі, під час яких загинуло 3 особи.

Під час відпрацювання рятувальники звертали увагу населення на необхідність приведення у безпечний протипожежний стан приладів опалення й електромереж, вказували на наявні недоліки, проводили інструктажі з питань дотримання правил безпеки у побуті, вручали тематичні пам’ятки та листівки.

Дані практичні заходи, що направлені на зменшення кількості пожеж і трагічної статистки у приватному житловому секторі, тривають по всій Чернігівщині й мають за мету привернути увагу громадян відповідальніше ставитися до забезпечення пожежної безпеки власних помешкань.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини