Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 26 січня 2012 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 6 пожеж в житловому секторі. Загинуло 2 людини.
1. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Велика Загорівка, вул. Першотравнева, 15 25.01.12 року о 07 год. 10 хв. в господарстві гр. Пинзар М.Л., 1932 р.н., сталася пожежа житлового будинку (9х5 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток – 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки.
2. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Бірківка, вул. Петровська, 24 Об 11 год. 30 хв. в господарстві гр. Сидорець І.Г., 1930 р.н., сталася пожежа в житловому будинку (8х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено домашні речі. Причина – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток – 4000 грн. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучались.
3. Пожежа в житловому секторі Бахмацький район, с. Пашків, вул. Черняхівського, 13 О 14 год. 15 хв. в господарстві гр. Худенко Г.О., 1933 р.н., сталася пожежа господарчої будівлі (6х3 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 8 кв.м. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збиток – 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, с. Білорічиця, вул. Миколаївська, 5 О 13 год. 10 хв. в господарстві гр. Кубрак А.І., 1983 р.н., сталася пожежа житлового будинку (12х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено домашні речі, пошкоджено стіну на площі 14 кв.м. Причина – коротке замикання електромережі. Збиток – 20 000 грн. На гасіння пожежі підрозділи МНС не залучались.
5. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Григорівка, вул. Костюченка, 8 О 03 год. 36 хв. в господарстві гр. Єсиренко Г.І., 1948 р.н., сталася пожежа житлового будинку (7х5 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток – 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.
6. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Крилова, 3 О 03 год. 57 хв. в господарстві гр. Кривець Н.М., 1939 р.н., сталася пожежа житлового будинку (10х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна) Вогнем знищено веранду та покрівлю будинку. Ймовірна причина – необережність під час куріння сина господарки гр. Кривець В.І., 1968 р.н. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло сина господарки.
Інші повідомлення:
На ділянці автодороги Чернігів – Гомель, біля м. Чернігова, водій вантажного автомобіля “VOLVO” під час здійснення повороту не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та потрапив у сніговий замет, внаслідок чого був блокований подальший рух даного автомобіля. З 17 год. 20 хв. проводились заходи направлені на звільнення автомобіля зі снігового замету. До місця події залучались: 2 трактори Т-150, 2 автоцистерни (СДПЧ-1, СДПЧ-2). Роботи будуть продовжені 26 січня 2012 року.
Станом на 06 год. 00 хв. на автодорогах області працювало 147 одиниці техніки та 169 працівників, з них на дорогах державного значення 90 одиниць техніки та 105 працівників. Стан доріг задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.