Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 21:06:28

УВАГА! 26 жовтня стрілки годинників переводяться на годину назад

25.10.2014   00:08Агенцiя

Перехід на зимовий час - 2014

В останню неділю жовтня, вночі о 4 годині, в Україні проводиться перехід на зимовий час - 2014. B цю ніч 26 жовтня 2014 р. о 4 годині стрілки годинника переводять нa годину назад.

Перехід здійснюють згіднo з постанoвoю Кабінету міністрів України № 509 вiд 13 травня 1996р. "Пpо порядок числення часу нa території України".

Як легше перейти на зимовий час?

У ці вихідні ми переводимо годинник на годину назад. Перехід на зимовий час відбувається щороку. При цьому серйозно порушуються наші біологічний годинник.  За даними досліджень близько 80% населення до переходу на зимовий час відносяться негативно. 45% респондентів заявили, що з перекладом годиною їх самопочуття істотно погіршується, а хронічні захворювання загострюються.

І дійсно після переходу на зимовий час наші біоритми зміщуються. Змінюються режими сну, харчування і гормональні цикли. Найважче в ці дні доводиться інвалідам, людям з хворобами серця і дітям.

Лікарі радять протягом перших двох тижнів зменшити фізичні навантаження і не перенапружуватися і на роботі, і вдома.

Якщо є така можливість, то дуже важливі і складні справи відкладіть на потім. Перші три дні відпочивайте як можна більше. Встаючи вранці за новим часу, постарайтеся лягати по старому часу. Тривалість сну краще збільшити на годину.

У цей період приймайте вітаміни. Особливо вітамін С, який дуже потрібен вашому організму для більш спокійного перебігу перебудови біоритмів.

Зробіть невеликий підготовчий етап до переходу на зимовий час. Вже в суботу спробуйте жити за новим розкладом.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини