Чернігівський архієпископ став представником Церкви при європейських інституціях
На засіданні Священного Синоду було схвалено миротворчу міжнародну діяльність Київського Патріархату, зокрема участь Церкви у круглому столі релігійних діячів України і Росії, який відбувся в м.Осло (Норвегія) та створення Представництва Київського Патріархату при Європейських інституціях.
Священний Синод вважаючи корисним розширення миротворчої міжнародної діяльності УПЦ Київського Патріархату, висловив подяку Норвезькому біблійному товариству, Уряду Норвегії за організацію і проведення круглого столу релігійних діячів України та Росії в м. Осло (Норвегія) та підтримав створення Представництва Київського Патріархату при Європейських інституціях і закликав Боже благословення на його роботу.
Повноважним представником УПЦ Київського патріархату при європейських інституціях призначено архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія.
Фото Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.