Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 22:23:19

Нарешті спадщину можна оформити навіть у сільраді

23.10.2014   15:26Агенцiя

Зрештою прийнято багатостраждальний закон про спадщину — проект закону №5141 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо деяких питань спадкування) в авторстві позафракційного народного депутата Сергія Міщенка — 254 «за».

Про це повідомила газета «Голос України».

Законом спрощено процедуру оформлення спадщини та реєстрації прав спадкоємців на успадковане ними нерухоме майно (насамперед, на селі). За цим законом оформити спадщину можна буде не лише у нотаріуса, а й у сільраді.

І нарешті вирішено головне питання, яке турбувало тисячі незаможних людей, — законом скасовується обов’язкове проведення оцінки майна і встановлюється оподаткування спадщини за нульовою ставкою податку у випадках спадкування майна спадкоємцями першої та другої черги за законом чи за заповітом.

Тобто у разі оформлення спадщини від чоловіка-дружини, батьків-дітей, баби-діда, брата-сестри.

Норми, якими передбачається скасувати обов’язкову оцінку майна при спадкуванні, набудуть чинності вже на наступний день після офіційного опублікування закону, а норми щодо надання повноважень органам місцевого самоврядування щодо оформлення права на спадщину та щодо реєстрації прав на успадковане мешканцями сільських населених пунктів нерухоме майно — з 1 січня 2016 року.

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини