Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 липня, 10:20:06

У податковій вас уважно вислухають і допоможуть

23.10.2014   12:13

Для своєчасного, об'єктивного та кваліфікованого розгляду звернень громадян, а також оперативного вирішення порушених питань у податкових інспекціях та відділеннях Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області працюють приймальні громадян.

Визначені дні та час, у які посадові особи проводять особисті прийоми. Ці графіки розміщені на стендах, а також оприлюднюються через ЗМІ та веб-сайти.

Під час особистих прийомів звернення вирішуються невідкладно. З початку року проведено 205 прийомів за зверненнями громадян. Розглянуто понад 160 заяв та клопотань, а також 44 пропозиції.

Переважна більшість питань, що порушували громадяни під час особистих прийомів, стосувалися порядку нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб. Також актуальні - адміністрування місцевих податків, ПДВ, плата за землю, справляння військового збору.

На особистий прийом до керівництва податкової служби приходили підприємці, робітники, пенсіонери, студенти, фахівці, які займаються незалежною професійною діяльністю, військовослужбовці, селяни, безробітні, працівники бюджетної сфери, держслужбовці, служителі релігійних організацій.

Всі вони були уважно вислухані, а порушені ними питання - кваліфіковано розглянуті та вирішені.
 

Останні новини Чернігівщини

ДФРР: області додатково затверджено 20 проектів

ДФРР: області додатково затверджено 20 проектів 09:53

Кабінет Міністрів України додатково затвердив для Чернігівщини 20 інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, на загальну суму 130,6 мільйона гривень.

Чотири проекти ОТГ Чернігівщини – серед переможців конкурсу

Чотири проекти ОТГ Чернігівщини – серед переможців конкурсу "Малі міста – великі враження" 09:35

У конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» цьогоріч перемогли проекти чотирьох громад Чернігівської області.

Нацрада нагадала, що з 16 липня політична агітація повинна бути україномовною

Нацрада нагадала, що з 16 липня політична агітація повинна бути україномовною 09:27

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення нагадала, що у вівторок, 16 липня набуває чинності закон про державну мову, в тому числі його положення, що стосуються політичної агітації. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

29 років тому була прийнята Декларація про державний суверенітет України

29 років тому була прийнята Декларація про державний суверенітет України 09:13

16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР голосами 355 депутатів, «виконуючи волю українського народу до побудови вільної незалежної держави», схвалила Декларацію про державний суверенітет України. Це був перший крок до утворення незалежної суверенної держави.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:01

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 15 липня до 8:00 16 липня 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини