Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 22:11:56

Найчастіше до податкової пишуть чоловіки

23.10.2014   09:31

Робота зі зверненнями громадян - пріоритетний напрям в роботі Головного управління Державної фіскальної служби в Чернігівській області.

Адже Конституцією України гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади. Особисте право на звернення забезпечує можливість відстоювати свої права та законні інтереси, а також відновлювати їх у разі порушення.

За дев'ять місяців до органів ДФС області надійшло 309 письмових та усних звернень від громадян. Порівняно з відповідним періодом минулого року - на 156 менше.
Найчастіше громадяни з'ясовували нюанси щодо адміністрування податку на доходи фізичних осіб (64 звернення або 20,7 відсотка від загальної кількості).

Основні питання, що порушувалися у зверненнях, заявах, пропозиціях та зауваженнях - контрольно-перевірочна робота, місцеві податки та збори, плата за землю, реєстраційні номери облікових карток, єдиний соціальний внесок тощо.

У 22 зверненнях громадяни повідомляли про ухилення від сплати податків.

Найчастіше до податкової пишуть чоловіки - саме від них надійшли 54 відсотки звернень. Найбільше письмових звернень надіслали також підприємці та пенсіонери.
Кожне звернення ретельно вивчалося і розглядалося фахівцями за тим напрямком діяльності, проблематика якого викладена у листі. Більше 65 відсотків письмових звернень потребували роз'яснень. Вони вчасно надані.

Ще 27,8 відсотка звернень вирішені позитивно. Три звернення не підлягали розгляду та одне відправлено за належністю.
 

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини