Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 січня, 11:30:36

Чернігів готується до Дня визволення України від фашистських загарбників

23.10.2014   08:03

Заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров провів чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки і проведення заходів з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Відповідно до Указів Президента України, з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні, в Україні щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

У засіданні оргкомітету взяли участь посадові особи облдержадміністрації, міської ради, Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, представники правоохоронних органів та інші відповідальні за організацію урочистих заходів.

Станіслав Віхров та учасники оргкомітету обговорили сценарій та план заходів.

Начальник управління культури міської ради Юрій Ткач повідомив, що 28 жовтня традиційно о 10.00 у сквері ім. М. М. Попудренка відбудеться церемонія покладання квітів до Братської могили. А о 10.30 - церемонія покладання квітів на Меморіалі Слави до Могили Невідомого Солдата та Вічного Вогню.

Учасники засідання зійшлись на думці, що необхідно працювати злагоджено і відповідально, щоб заходи пройшли на високому рівні, адже в цей день згадують і шанують тих, хто захищав нашу Батьківщину в роки Другої світової війни.

 

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: проведено робочу нараду з керівниками гуманітарної сфери міста

Прилуки: проведено робочу нараду з керівниками гуманітарної сфери міста 11:29

У малій залі міської ради 20 січня відбулася чергова щотижнева нарада з керівниками гуманітарної сфери під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Шкуренко.

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові 11:20

20 січня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Припинити політичні спекуляції - запровадити електронний облік лісопродукції до 1 лютого поточного року

Припинити політичні спекуляції - запровадити електронний облік лісопродукції до 1 лютого поточного року 10:57

Таке доручення дав голова обласної ради Ігор Вдовенко під час робочої наради з керівниками дочірніх агролісогосподарських підприємств комунального підприємства «Чернігівоблгроліс». У заході взяв участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

В ОДА обговорили варіанти реставрації будівлі Обласного молодіжного центру

В ОДА обговорили варіанти реставрації будівлі Обласного молодіжного центру 10:49

Перспективи реалізації проєкту зі створення Хабу соціального партнерства, підприємництва та інституційного розвитку на базі Обласного молодіжного центру обговорили на робочій нараді в Чернігівській облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Андрія Подорвана.

Вшанували пам'ять захисників Донецького летовища концертом-реквіємом

Вшанували пам'ять захисників Донецького летовища концертом-реквіємом 10:09

В Чернігові військовий оркестр і солісти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України вшанували пам’ять мужніх оборонців Донецького летовища виконанням концерту-реквієму на сцені ТРК «Голівуд».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини