Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 13:09:53

Чернігівській УБОЗ виявив боєприпаси та набої

23.10.2014   07:58

21 жовтня співробітниками УБОЗ УМВС України в Чернігівській області в одного з жителів обласного центру було виявлено та вилучено 65 набоїв та гранату, які за висновками експертів є боєприпасами.

Як повідомив начальник УБОЗ УМВС в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін, під час проведення санкціонованого обшуку квартири, в рамках кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за фактами навмисного вбивства та незаконного поводження зі зброєю, виявлено та вилучено набої та боєприпаси.

На даний час підозрювана особа заарештована та перебуває в СІЗО м. Чернігова. Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.263 «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини