Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 15:58:32

У прокуратурі області створено робочу групу для сприяння учасникам АТО в отриманні землі у власність

22.10.2014   10:27

На сьогоднішній день на території області розпочато процедуру відведення у власність учасникам Антитерористичної операції на Сході України та членам їх сімей земельних ділянок.

Разом з тим, результати прокурорських перевірок свідчать, що розпорядники земель вже допустили непоодинокі порушення на цьому напрямку.

Прикладом цьому є надання Головним управлінням Держземагентства у області дозволів учасникам АТО на розроблення землевпорядної документації щодо відведення у власність земельних ділянок на території Улянівської сільської ради Чернігівського району за рахунок земель громадського пасовища без урахування інтересів територіальної громади. Це викликало масові протести селян.

Аби подібне не повторилося, з метою забезпечення законності та запобігання проявам корупції у цій сфері, прокуратурою області ініційовано створення міжвідомчої робочої групи зі здійснення контролю та нагляду за додержанням вимог законодавства при відведенні учасникам Антитерористичної операції на Сході України земельних ділянок. До складу робочої групи, крім працівників прокуратури області, увійшли також представники органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю.

Робоча група створена як орган, що захищатиме інтереси учасників АТО і допомагатиме в реалізації їх прав.
У ході її роботи першочергово буде встановлено кількість осіб, які мають право на позачергове отримання землі, та площі вільних для цих потреб земельних ділянок.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.