Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 червня, 09:14:31

У прокуратурі області створено робочу групу для сприяння учасникам АТО в отриманні землі у власність

22.10.2014   10:27

На сьогоднішній день на території області розпочато процедуру відведення у власність учасникам Антитерористичної операції на Сході України та членам їх сімей земельних ділянок.

Разом з тим, результати прокурорських перевірок свідчать, що розпорядники земель вже допустили непоодинокі порушення на цьому напрямку.

Прикладом цьому є надання Головним управлінням Держземагентства у області дозволів учасникам АТО на розроблення землевпорядної документації щодо відведення у власність земельних ділянок на території Улянівської сільської ради Чернігівського району за рахунок земель громадського пасовища без урахування інтересів територіальної громади. Це викликало масові протести селян.

Аби подібне не повторилося, з метою забезпечення законності та запобігання проявам корупції у цій сфері, прокуратурою області ініційовано створення міжвідомчої робочої групи зі здійснення контролю та нагляду за додержанням вимог законодавства при відведенні учасникам Антитерористичної операції на Сході України земельних ділянок. До складу робочої групи, крім працівників прокуратури області, увійшли також представники органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю.

Робоча група створена як орган, що захищатиме інтереси учасників АТО і допомагатиме в реалізації їх прав.
У ході її роботи першочергово буде встановлено кількість осіб, які мають право на позачергове отримання землі, та площі вільних для цих потреб земельних ділянок.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини