Чернігівщина зустріла своїх героїв
Сьогодні, рано вранці, о 5 годині додому на відпочинок повернулися бійці зведеного загону УМВС України в Чернігівській області, які несли службу в зоні АТО.
Втомлені, але щасливі і радісні, адже загін повернувся без втрат і майже в повному складі. Нагадуємо, що 3 жовтня під час несення служби, на блок-посту в Донецькій області був поранений один боєць цього загону – оперуповноважений Чернігівського міськвідділу УМВС. Сьогодні всі повернулися живі і здорові. Їх радо зустрічали рідні, друзі та колеги по службі.
Після коротких але емоційних обіймів – шикування перед будівлею УМВС, доповідь заступника командира загону В’ячеслава Скоряка командиру – Олегу Апекунову про успішне повернення всіх бійців додому, і роз’їзд по домівках.
Як сказав у своєму короткому інтерв’ю Олег Апекунов – співробітники зведеного загону виконували ті ж завдання, що і в попередніх ротаціях: чергування на блок-постах, охорона громадського порядку у звільнених населених пунктах, евакуація населення в безпечне місце під час артилерійських обстрілів та супроводження медпрацівників під час їхнього виїзду на виклики. Виявлення, арешт та доставка в штаб АТО шпигунів, диверсантів та посібників терористів.
Робота чернігівських правоохоронців була високо оцінена керівництвом АТО, українськими органами місцевої влади та самими мешканцями населених пунктів, де несли службу міліціонери з Принесення.
В зв’язку з політичною ситуацією в країні, а саме позачерговими виборами народних депутатів, співробітники міліції, які повернулися із зони АТО, отримали два дні перепочинку, а далі – на вибори, охороняти виборчі дільниці. І лише після завершення голосування та благополучної доставки бюлетенів до окружних виборчих комісій, на бійців чекає більш тривала відпустка – 10 діб.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.