Дівчинку з Тільного удочерили громадяни Іспанії
Катя Курач, колишня жителька Тільного, у ранні шкільні роки за програмою Дитячого фонду України неоднораз їздила на відпочинок та оздоровлення до далекої Іспанії.
Проживала в іспанській родині, яка має свій бізнес і дуже любить дітей. У них оздоровлювалися діти зі Східної Європи і до всіх вони ставилися з увагою. Полюбили вони і україночку Катю. А коли дізналися, що вона раніше проживала у неблагополучній родині, взялися за удочеріння.
На перших етапах ця, сказати б, "процедура" не давала позитивних результатів. Але часом пізніше – стала наша землячка законною іспанкою. Вона тепер навчається у школі, до речі, дуже добре та досконало володіє іспанською мовою.
http://koryukivka-mayak.com/Rayon/Divchinku-z-Tilnogo-udocherili-gromadyani-Ispaniyi.html
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression