Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 04:08:28

У Чернігові відновили військовий тир. ФОТО

17.10.2014   13:53

У Чернігові, на території колишньої військової частини, котру розформували понад 2 роки тому, відновили військовий тир.

Представники місцевого підприємства «Чезара» та волонтерських організацій допомогли військовослужбовцям гарнізону відремонтувати приміщення та підготувати її до виконання практичних занять з вогневої підготовки.

Відтепер тиром буде опікуватися одна з військових частин міста. Як повідомив заступник начальника Чернігівського гарнізону підполковник Валерій Сардак, відновлений тир дасть можливість військовослужбовцям  частіше виконувати вправи стрільб з пістолета.

 - Тепер ми значно зекономимо час та кошти, адже раніше для занять з вогневої нам доводилося виїжджати на військовий полігон за 40 кілометрів від місця постійної дислокації, - повідомив підполковник Сардак. – Таким чином військові гарнізону матимуть можливість попрактикуватися у стрільбі з пістолета в будь-який час та економити державні кошти.
Наразі у військовому тирі армійці виконують стрільбу з пістолета Макарова. Найближчим часом  тут планують розгорнути нові навчальні місця та застосовувати довгоствольну зброю. 

Віктор АНУФРІЄВ
Фото Григорія МАЗУРА

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини