Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 08:01:00

Прокуратура району не дозволила відібрати нерухоме майно у інваліда Великої вітчизняної війни

17.10.2014   11:58

Прокуратура району у суді захистила житлові та майнові права 86 річного пенсіонера з Ічні, інваліда I групи, ветерана Великої вітчизняної війни, якого рідний племінник незаконно позбавив єдиного житла.

У березні 2014 року племінник і дядько уклали договір, який літній чоловік вважав договором довічного утримання. Дядько був переконаний, що в угоді передбачені для племінника обов’язки, про які вони домовилися: забезпечення старого доглядом і харчуванням до самої смерті, утримання в належному стані його житлового будинку і присадибної ділянки.

Проте фактично було укладено договір дарування всього належного діду нерухомого майна.

Після укладення угоди племінник перестав за ним доглядати і навіть їздити до нього.

З’ясувавши реальний зміст підписаних документів, чоловік одразу ж звернувся до прокуратури району, де йому надано кваліфіковану допомогу в підготовці до суду позовної заяви про визнання договорів дарування недійсними внаслідок помилки.

Враховуючи складність ситуації, де літню людину фактично позбавили єдиного житла, прокуратура району вступила в судовий процес та захистила майнові та житлові права пенсіонера.

Ічнянський районний суд та суд апеляційної інстанції погодилися з доводами позивача та прокурора і визнали недійсними договори дарування житлового будинку та двох земельних ділянок.  

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.