Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:34:09

Органи прокуратури постійно здійснюють роботу щодо захисту інтересів держави в судовому порядку

16.10.2014   15:09

Упродовж поточного року органами прокуратури Чернігівської області пред’явлено позовів щодо захисту інтересів держави на суму понад 220 млн. грн.

Сума, на яку задоволено позови, склала майже 163 млн. грн. Реально надійшло до бюджету та добровільно відшкодовано майже 82 млн. грн. У провадженні судових інстанцій перебуває ще 80 справ за позовами прокурорів на загальну суму майже 15 млн. грн.

На захист інтересів громадян до суду направлено 88 позовів на суму 1 млн. грн., з них задоволено позовів на суму 941 тис. грн., з них на погашення заборгованості по заробітній платі 596 тис. грн.

Протягом цього року за результатами вступу прокурорів у справи на захист інтересів держави судами прийнято рішень на користь держави на 20,7 млн. грн.

Пріоритетними визначено захист державних інтересів у сфері державних закупівель (завищення вартості робіт при будівництві, закупівлі товарів, проведенні ремонтних робіт) та активізовано діяльність на вказаному напрямі.

У поточному році заявлено 8 позовів про визнання безпідставно укладеними договорів про фінансування робіт за рахунок бюджетних коштів на загальну суму 23 млн. грн.

У поточному році на захист інтересів держави у сфері паливно- енергетичного комплексу до суду заявлено 8 позовів про стягнення заборгованості за поставлений природний газ на суму 98,3 млн. грн.

Рішеннями судів користь НАК «Нафтогаз України» стягнуто 94 млн. грн.

У сфері охорони навколишнього природного середовища до суду заявлено 42 позови, з яких 41 задоволено на суму 4,3 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини