Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:54:16

Виставка декоративно-прикладний робіт засуджених відбулась в Чернігівській виправній колонії № 44

16.10.2014   11:19Агенцiя

В Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області відбулась виставка декоративно-прикладного мистецтва за тематикою творів «Золота Осінь».

Засуджені жінки представили свої роботи, які виконали з природніх матеріалів – деревини, осіннього листя та квітів, плодів та горіхів.

 
Засуджені жінки досить часто є активними та креативними особистостями, тому одним із завдань спвіробітників Чернігівської виправної колонії № 44 є урізноманітнення та наповнення змістом дозвілля таких жінок.
 
Крім того, за час перебування в установі виконання покарань засуджені мають можливість навчитись чогось нового та знайти собі хобі, якому пенітенціарії, в свою чергу, мають сприяти та підтримувати їх розвиток.
 
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини