Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 вересня, 11:52:41

Посадові особи нестимуть кримінальну відповідальність за фіктивні довідки

16.10.2014   06:27Агенцiя

Чернігівською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері виявлено два випадки надання водіями до органів ДАІ області фіктивних документів про водійський стаж.

За фіктивними довідками водії, які насправді не мали необхідного стажу і досвіду, отримали посвідчення на право керування транспортними засобами категорій «Д» та «Д, С, Е». Тобто могли стати й водіями пасажирських автобусів і наражати на небезпеку велику кількість людей.

У ході прокурорської перевірки встановлено, що одну з цих довідок із завідомо неправдивими відомостями видало СТОВ «Надія» з с. Конятин Сосницького району, другу — ФГ «Сатурн» з с. Липів Ріг, що на Ніжинщині.

Оскільки такі довідки є офіційними документами, то в діях посадових осіб даних господарств вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення).

За даними фактами розпочато кримінальні провадження, ведеться досудове розслідування.

Питання відповідальності водіїв, які використали підроблені документи, також буде вирішуватися в рамках кримінальних проваджень.
 

Останні новини Чернігівщини

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю...

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю... 11:44

Про налагодження взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування з громадськістю у процесі формування й реалізації державної та регіональної політики говорили 17 вересня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів під час дистанційного навчання.

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині 11:25

Станом на 16 вересня 1265 людини з Чернігівщини обрали місцем фактичного проживання й голосування інші регіони, 991 – змінили виборчу адресу в межах області, а 517 – голосуватимуть у регіоні.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 11:18

17 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: офіційно відкрили клуб за місцем проживання

Чернігів: офіційно відкрили клуб за місцем проживання "Десна" 10:57

17 вересня, після капітального ремонту, офіційно відкрили клуб за місцем проживання «Десна», що розташований за адресою вул.П’ятницька, 49/1.

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища 10:40

17 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів чергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.