Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 18:56:34

Держветфітослужба зафіксувала ще один випадок африканської чуми свиней в Чернігівській області

15.10.2014   20:03Агенцiя

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України 13 жовтня зафіксувала випадок африканської чуми свиней в місті Щорс Чернігівської області.

Про це повідомили в головному управлінні ветеринарної медицини в Чернігівській області, передає прес-служба Держветфітослужби.

"У неблагополучному пункті проводяться заходи з ліквідації та недопущення розповсюдження збудника АЧС згідно чинної інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, планом заходів щодо профілактики, попередження розповсюдження та ліквідації захворювання африканською чумою свиней у приватному секторі м. Щорс, затвердженого протоколом засідання ДНПК при РДА №5 від 14.10.2014 р. року, та плану заходів з профілактики, попередження розповсюдження та ліквідації захворювання африканською чумою свиней у приватному секторі м. Щорс Чернігівської області, затвердженого протоколом засідання ДНПК при ОДА № 6 від 15.10.2014 року", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше у селі Крути (Чернігівська область) ввели карантин через спалах африканської чуми свиней.
 

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини