Судитимуть грабіжників, які в травні цього року напали на мисливське господарство в с. Кобижча
У зв’язку з завершенням досудового розслідування п рокуратурою 10 жовтня направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно п’яти осіб, які в травні цього року з метою заволодіння чужим майном вчинили розбійний напад на мисливський комплекс у с. Кобижча Бобровицького району.
Нападники спричинили власнику і працівникам мисливського господарства матеріальну шкоду на загальну суму майже 800 тисяч гривень. У тому числі, незаконно заволоділи трьома автомобілями господарства.
На лаву підсудних найближчим часом сядуть п’ятеро учасників розбійного нападу. Матеріали стосовно шостого учасника виділені в окреме провадження у зв’язку з його розшуком.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.