Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 09:29:33

Ракетний катер "Прилуки" відзначив 32-у річницю від дня спуску на воду

24.01.2012   13:26

За час перебування у складі Військово-морських Сил Збройних Сил України ракетний катер "Прилуки" неодноразово брав участь у важливих міжнародних навчаннях серії "Сі бриз", "Фарватер миру", BLACKSEAFOR, а також представляв український Військово-морський прапор у парадах під час святкування Дня флоту України та ВМФ РФ.

Ракетний катер

Ракетний катер "Прилуки"

Командир ракетного катера "Прилуки" капітан 3 рангу Анатолій Хапов розповів, що 32-у річницю від дня спуску на воду екіпаж відзначив 23 січня.
- Сьогодні організація ремонту кораблів і суден забезпечення, збереження їх технічної готовності і відповідно бойового потенціалу є пріоритетним напрямком роботи командування ВМС. Тому в квітні минулого року командуванням флоту в рамках року технічної готовності було вирішено поставити ракетний катер "Прилуки" в сухий док Севастопольського морського заводу, де робітники підприємства приступили до виконання комплексних докових ремонтних робіт, - повідомив він.

Як зазначив морський офіцер, протягом докового ремонту корабля вже проведено очищення, фарбування та корпусні роботи підводної частини катера, очищення і фарбування ланцюгів якорів, ремонт валоліній і гвинтів, ремонт гвинто-кермової групи та іншої забортної апаратури. Також було проведено поточний ремонт апаратури зв'язку та введено в дію навігаційне реле.
- Планом ремонту також передбачено заміну дизель-генератора на новий, - зауважив командир корабля. - Але, крім цього, для повного відновлення технічної готовності корабля зараз проводиться капітальний ремонт другого дизель-генератора.

Активну участь у ремонтних роботах беруть моряки екіпажу. У кожної бойової частини складений свій план-графік з технічного обслуговування різних механізмів, устаткування. Так, наприклад, особовий склад електромеханічної бойової частини корабля під керівництвом капітан-лейтенанта Андрія Нестеренко разом із заводчанами виконав ряд робіт з технічного відновлення механізмів і агрегатів у своїй бойовій частині.

Важливим фактором рівня бойової готовності є професійна підготовка особового складу. На кораблі постійно проводяться тренування, навчальні заняття, де військовослужбовці своєю наполегливою працею підвищують професійний рівень. Це стосується і підтримання належного рівня військової дисципліни.

За словами командира "Прилук", на екіпаж у 2012 навчальному році чекає чимало відповідальних завдань. У лютому плануються ходові випробування корабля і, відповідно, потім на екіпаж чекає здача курсових завдань, контрольні виходи в море, збори-походи в складі корабельних груп національного флоту тощо.

Крім ракетного катеру "Прилуки" до складу Військово-морських Сил Збройних Сил України входять морський тральщик "Чернігів" та малий морський танкер "Бахмач".

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини