Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 14:15:46

УБОЗ Чернігівщини виявив фіктивний врожай

06.10.2014   07:18

Співробітники УБОЗ УМВС України в Чернігівській області виявили посадових осіб однієї з сільрад Ічнянського району, які видали фіктивну довідку на обробку та оренду землі одному з товариств області.

Викриття правопорушень в бюджетній сфері - є одним з пріоритетних завдань працівників Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області та знаходиться на постійному контролі керівництва.

На початку жовтня цього року працівники УБОЗ УМВС області виявили факт кримінального правопорушення з боку службових осіб однієї з сільських рад Ічнянського району Чернігівської області при складанні, внесенні і видачі офіційних документів в інтересах третіх осіб.

Як розповів начальник УБОЗ УМВС України в Чернігівській області Вадим Філашкін, виконавчим комітетом однієї з сільських рад Ічнянського району на початку року була видана фіктивна довідка одному з товариств області про те, що на території цієї сільської ради дане товариство орендує та обробляє земельні ділянки.

В подальшому, товариством були надані довідки до Держземагенства Чернігівської області та укладені форвардні контракти з Аграрним фондом України на поставку зерна озимої пшениці врожаю 2014 року за рахунок бюджетних коштів.

Проведеною перевіркою працівники спецпідрозділу встановили, що площа орендованих та засіяних товариством земельних ділянок у розмірі 2051,0 га не відповідає дійсності та існує лише на папері. Наразі встановлюється подальша доля виділених бюджетних коштів.

Триває досудове розслідування за кримінальним провадженням, відкритим за статтею 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення) - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років. Оперативне супроводження здійснює УБОЗ УМВС України в Чернігівській області.
 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини