Вони повернулись героями. ФОТОрепортаж
Чернігів урочисто зустрів воїнів 41-го батальйону територіальної оборони, які прибули із зони проведення АТО.
Впродовж чотирьох місяців військовослужбовці даного підрозділу виконували бойові завдання на сході України. Понад два місяці знаходилися в бойовому контакті з незаконними збройними формуваннями в одній з найгарячіших точок АТО поблизу населеного пункту Дебальцево, що на Донеччині. На залізничну станцію «Чернігів-Північний» особовий склад батальйону прибув зі штатною зброєю та технікою. Мешканці обласного центру, рідні та близькі бійців скандували гасла «Героям нашим слава!», «Дякуємо за відвагу!», «Ви, бійці славетної землі!», «Вами пишається Україна!». Крім цього, за народним звичаєм та в знак пошани до українських захисників, дівчата у народному вбранні вручили їм хліб і сіль.
Зустрічаючи воїнів, начальник Чернігівського гарнізону-обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін зазначив, що особовий склад батальйону успішно виконав поставлені завдання. За його словами цей підрозділ відновлюватиме свою боєздатність, особовий склад матиме можливість відпочити у відпустках та далі продовжать військову службу.
Під час виконання бойових завдань підрозділ втратив чотирьох воїнів-героїв, які віддали своє життя, відстоюючи незалежність і територіальну цілісність України. Пам'ять, про їх героїчні та мужні вчинки у зоні бойових дій, вічно житиме в серцях жителів Сіверського краю.
Після урочистого прийому, військовослужбовці батальйону розвантажили військову техніку та здійснили марш до місця постійної дислокації у визначений район.
Фоторепортаж Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.



























