Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 02:34:04

Головним управлінням юстиції у Чернігівській області проведено круглий стіл на тему: "Утвердження доброчесності та подолання корупції в судовій системі"

03.10.2014   14:55Агенцiя

В рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань «Подолання корупції в судовій системі» 2 жовтня Головним управлінням юстиції у Чернігівській області проведено круглий стіл на тему: «Утвердження доброчесності та подолання корупції в судовій системі».

Круглий стіл відбувся за участю представників територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернiгiвській областi, Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, Чернігівської обласної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка та Чернігівського національного технологічного університету.

Крім того, на зустрічі були присутні члени та керівники правозахисних громадських організацій.

Захід відкрив начальник Головного управління юстиції у Чернігівській області Власенко Ю.Д. та звернув увагу на важливість підвищення рівня довіри суспільства до судової влади. Також, навів основні положення розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 828-р «Про деякі заходи щодо сприяння утвердженню доброчесності в судовій системі» та звернувся до присутніх висловити пропозиції щодо проведення судової реформи та подолання корупції у судовій системі.

Кутявіна Ю.С., завідувач сектором організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернiгiвській областi зазначила, що рівень довіри суспільства до судової влади за 2014 рік значно підвищився в порівнянні з 2012 – 2013 роками, розповіла про автоматизовану систему документообігу, Єдиний реєстр судових рішень та про необхідність перевірки відомостей, зазначених у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру суддів судів загальної юрисдикції за 2013 рік. Крім того, доповідач зазначила, що заробітна плата суддів підвищились, а це є одним із заходів щодо запобігання та протидії корупції.

Шавлак О.В. начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Чернігівської обласної державної адміністрації розповів, що Президент України Порошенко П.О. презентував «Стратегію 2020», яка включає в себе реформи і спеціальні програми, реалізація яких дозволить Україні подати заявку на членство в Європейському Союзі, та в своєму виступі Шавлак О.В. зосередив увагу на конституційній та судовій реформах.

Пролунали виступи Коржа О.О. (керівник Громадської організації «Чернігівська обласна люстраційна комісія»), Йовенка В.О. (керівник Громадської організації «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ МАЙДАНУ»), Данилюка М.Д. (голова Чернігівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів), Пилипенка П.П. (представника Громадської спілки «Чернігівське об’єднання «СОВІСТЬ»). У доповідях прозвучали пропозиції щодо проведення судової реформи та подолання корупції в судовій системі.

Підсумовуючи, Власенко Ю.Д. наголосив, що є всі передумови для того, щоб у судовій системі корупції не існувало.


 

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:40

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 березня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості командиру взводу поліції і його екс-підлеглому

ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості командиру взводу поліції і його екс-підлеглому 14:46

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань повідомили про підозру командиру взводу роти патрульної служби поліції особливого призначення "Чернігів" і екс-поліцейському цього взводу, яких підозрюють у службовій недбалості, в результаті якої постраждали 8 правоохоронців, повідомили в прес-службі ДБР.

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників 14:01

Відтак, двоє випускників отримають відповідні виплати.

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці 13:57

Спільні наряди несуть службу не тільки в Чернігові, а й у місцях дислокації військових гарнізонів на території області.

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини