Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 05:06:22

Аграрний фонд не зміг довести, що у партнерів сина Кравчука зникла державна пшениця на 46 мільйонів

03.10.2014   14:49Агенцiя

Суд відмовився стягнути з дочірнього підприємства «Нафком-Агро» 46,53 млн грн. збитків за зникнення 27,9 тис т зерна пшениці. Про це свідчить рішення Господарського суду міста Києва від 4 вересня.

У 2009 році Аграрний фонд передав «Нафком-Агро» на зберігання 128 тис тонн зерна пшениці 4 класу. Протягом 2009-2012 років підприємство відвантажило 105 тис тонн цього зерна особам, яких вказував Аграрний фонд.

У 2011 році сторони уклали новий договір складського зберігання. Як стверджує Аграрний фонд, предметом угоди стала частина того ж зерна, яке передавалося за попереднім договором.

Прокуратура надала суду складську довідку, відповідно до якої станом на 20 грудня 2012 року на зернових складах «Нафком-Агро» зберігалось 27,9 тис т зерна. Саме нестачу цього обсягу зерна вартістю 46,53 млн грн. (мінімальна інтервенційна ціна – 1667 грн/т) виявила перевірка у січні цього року.

Суд назвав недоведеними факт передачі зерна підприємству «Нафком-Агро» за договором 2011 року, оскільки зерновий склад на підтвердження прийняття зерна має видавати складське свідоцтво або складську квитанцію, а не складську довідку.

Стосовно ж перевірки, у ході якої було виявлено нестачу зерна державного інтервенційного фонду, то суд зазначив, що на час її проведення склади за адресою: Прилуки Чернігівської обл., вул. Дружби народів, 46, вже не належали підприємству «Нафком-Агро». На той час їх вже викупило ТОВ «Агрокім». Представник цієї фірми повідомив, що на момент купівлі складів у «Нафком-Агро» жодних залишків зерна там не було.

Відтак, суд дійшов висновку, що перевірка, якою було зафіксовано факт відсутності зерна, була проведена не на підприємстві «Нафком-Агро», а на підприємстві ТОВ «Агрокім», що не має жодного відношення до фірми «Нафком-Агро».
Варто зазначити, що «Нафком-Агро» також подав до суду. Підприємство вимагає стягнення з Аграрного фонду 47,79 млн грн. заборгованості за надані послуги зберігання зерна. Провадження у цій справі було зупинене до вирішення спору за позовом Аграрного фонду.

Засновником дочірнього підприємства «Нафком-Агро» є ТОВ «Нафком», засновниками якого є Володимир Нечипоренко і Олексій Гапон.

«Нафком-Агро» зареєстроване у Києві, на бульварі Лесі Українки, 15. Тут же зареєстроване ТОВ «Будівельна компанія «Блок», засновниками якого є вже згадані Нечипоренко і Гапон, а також Сергій Череп і син екс-президента Олександр Кравчук. За цією ж адресою прописане і ТОВ «ТКС Кард Продакшн», засновниками якого є Нечипоренко, Гапон, Кравчук і Едуард Корнев.

«Нафком-Агро», «Нафком», БК «Блок» і «ТКС Кард Продакшн» мають також спільний телефон – 044 4089426.

 

http://nashigroshi.org/2014/09/24/ahrarnyj-fond-ne-zmih-dovesty-scho-u-partneriv-syna-kravchuka-znykla-derzhavna-pshenytsya-na-46-miljoniv/

Останні новини Чернігівщини

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів 15:40

У зв’язку зі значним зростанням ціни на газ у Європі та на українських біржах держава має захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів.

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу

Ніжин: відбулося нагородження учасників міського огляду-конкурсу 14:51

18 січня відбулося підведення підсумків міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення.

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж

У погоні за адреаліном. ФОТОрепортаж 13:37

Всі ці молоді люди з дитинства закохані у техніку.

Виявлено 20 нових випадків COVID-19

Виявлено 20 нових випадків COVID-19 13:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 січня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів

Стартував пілотний проект сертифікації вчителів 12:05

18 січня стартувала реєстрація вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей. Пілотний проект із сертифікації замінює традиційну атестацію.