Засуджених, які перебувають в колоніях Чернігівщини, нагородили за участь у Міжнародному конкурсі "Конкурс без кордонів"
Вже декілька років поспіль засуджені установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області приймають участь у Міжнародному «Конкурсі без кордонів»
Організатором конкурсу є Благодійний Фонд «INSHE ZHITTIA» у рамках реалізації благодійних проектів Міжнародної Асоціації ЮНЕСКО.
Днями ж стали відомі результати VI конкурсу. З приємною місією передачі нагородних сертифікатів та цінних подарунків виступила Голова Чернігівської обласної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Еліна Панченко, яка передала нагороди начальнику управління ДПтС України в Чернігівській області Валерію Пісклову.
Надалі Валерій Михайлович вручить сертифікати за участь у Конкурсі засудженим Чернігівської виправної колонії № 44 та Прилуцької виховної колонії.
Цього року важливу перемогу здобув засуджений Прилуцької виховної колонії Сергій Васильєв. «Приз глядацьких симпатій» та цінний подарунок юнак завоював зі своєю конкурсною роботою – ручною вишивкою «Янголятко».
Взяти участь у Конкурсі мали змогу всі бажаючі засуджені, без територіальних, вікових, національних і релігійних обмежень, тож і подарункових сертифікатів цього року багато, що свідчить про популярність мистецьких конкурсів в місцях позбавлення волі.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25
День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.