Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 00:52:04

"Наторгували" на 24 тисячі

03.10.2014   08:20

У ході проведення оперативно-розшукових заходів працівники Борзнянського райвідділу внутрішніх справ виявили факт розтрати в одному з магазинів на суму понад 24 тисячі гривень.

А сталося це в селі Красносільське. Там в магазині «Продтовари», який належить приватному підприємцю з райцентру, тривалий час працювали дві місцеві жительки. Спочатку підприємець був задоволений їхньою роботою, але з часом став замічати, що в магазині почали, як кажуть, «не сходитися дебет з кредетом», хоча продавчині запевняли господаря, що в торговельному закладі все гаразд.

Своїми ж сумнівами той поділився з правоохоронцями і після інвентаризації товаро-матеріальних цінностей з’ясувалося, що власник таки виявився правим щодо сумління працівниць магазину: в касі не вистачало 24 тисячі 133 гривні.

Куди зникли ці гроші чи товар на цю суму, в чиїх кишенях чи холодильниках осіли, покаже слідство.

Наразі ж відкрито кримінальне провадження за статтею 191 ч. 1 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), яка передбачає суворе покарання за ці дії: від штрафу до позбавлення волі на строк до чотирьох років.
 

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.