Пожежа котельні
2 жовтня о 00 год. 38 хв. до ОКЦ У ДСНС в області надійшло повідомлення про пожежу котельні на твердому паливі, що розташована на території ТД «Чернігівський» в м. Чернігів по вул. Старобілоуська.
На місце події оперативно прибуло два відділення ДПРЧ-2. Завдяки злагодженим діям рятувальників, пожежу було ліквідовано за 15 хвилин та врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено покрівлю на площі 1 м2.
В результаті огляду місця пожежі встановлено, що осередок виникнення пожежі знаходиться біля стояка в місці розташування утеплювача, яким було утеплено стояк димоходу. Усі джерела тепла випромінюють невидимі інфрачервоні промені, тобто електромагнітні хвилі. Коли ці хвилі зустрічають перешкоду (в нашому випадку – утеплювач труби димоходу), вони передають йому свою енергію, яка перетворюється в тепло. Таким чином, тіло, що опромінюється, нагрівається і, при недостатньому охолодженні, може досягти температури займання та загорітися.
Виходячи з вище викладеного та характеру осередкових конусів пожежі встановлено, що причиною пожежі послужило неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів, що в результаті останньої експлуатації призвело до займання утеплювача.
Андрій Неруш, провідний інспектор ЧМВ У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.