Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 23:03:26

Грабіжника затримали "на гарячому"

03.10.2014   07:27

Завдяки миттєвому реагуванню дільничного інспектора міліції та наряду затримання Державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області вдалося затримати грабіжника, який намагався нажитись за рахунок чужого підприємства.

Як правило, технічно незахищені установи лише полегшують наміри злодюжок за короткий час винести речі, які мають чималу матеріальну цінність. В такий спосіб і діяв житель обласного центру.

Рано-вранці чоловік рушив «на справу» до місцевого підприємства.

За лічені хвилини він заволодів болгаркою «Hitachi», вартість якої складає близько півтори тисячі гривень, та переноскою довжиною 100 м на суму близько 700 гривень. Та завдяки злагодженим і оперативним діям дільничного інспектора міліції та міліціонерів Державної служби охорони грабіжника вдалося затримати «по гарячих слідах».

Для з'ясування обставин події та винесення відповідного рішення правопорушника було доставлено до Чернігівського міського відділу міліції.

Наразі проти нього відкрито кримінальне провадження за статтею 186 ч.1 Кримінального кодексу України (грабіж), яка передбачає суворе покарання за ці дії: від штрафу до позбавлення волі на строк до чотирьох років.
 

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини