Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 14:02:31

До позбавлення волі засуджено групу наркозбувачів

30.09.2014   10:53Агенцiя

Ухвалою апеляційного суду 26 вересня залишено в силі вирок суду щодо трьох осіб, які в особливо великих обсягах виготовляли, зберігали з метою збуту та збували особливо небезпечний наркотичний засіб — каннабіс.

Жінка і двоє чоловіків, які мешкали в Новгород-Сіверському районі Чернігівської області, зберігали на момент викриття їх діяльності більше 7 кілограмів висушеного каннабісу. За нормами українського законодавства, це обіг наркотичної речовини в особливо великих розмірах.

Група налагодила шляхи збуту наркотику в Чернігівській та Сумській областях.

Сприяючи наркоманії інших, самі ці особи наркотиків не вживали.

Усіх трьох учасників злочинної групи засуджено до 9, 6 та 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45

Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.

Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42

В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини