Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 21:38:53

Вільно користуватись Інтернетом та телефонами можуть засуджені в колоніях Чернігівщини. ФОТО

30.09.2014   07:04Агенцiя

Таким правом наділили і засуджених до довічного позбавлення волі.

Процес євроінтеграції України вже розпочали через в’язниці Чернігівщини. Від так, закордонні фільми про засуджених з мобільними телефонами та Інтернетом став реальністю.

«За новими змінами до Закону України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів» засуджені мають вільний доступ до Інтернет мережі, окрім доступу до електронної пошти, соціальних мереж та сайтів, які пропагують жорстокість», - розповідає начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов.

Революційні зміни торкнулись, навіть, засуджених до довічного позбавлення волі, які відбувають покарання в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31. Для даної категорії засуджених було обладнано робочі місця з двома комп’ютерами для надання можливості засудженим до довічного позбавлення волі користуватись глобальною мережею Інтернет.

Проте, слід зазначити, що користуватися доступом до глобальної мережі Інтернет можна за умови оплати послуги з особистих коштів засуджених.

Апелюючи до світового досвіду, слід вказати, що використання інтернету, електронної пошти під наглядом допускається в 49 корекційних установах США і в п'яти канадських провінціях. Виховання за допомогою комп'ютерів здійснюється в деяких в'язницях Австралії та Румунії, у Великобританії засудженим дають ігрові консолі для розвитку пам'яті та логічного мислення. У Норвегії всі ув'язнені мають доступ до інтернету навіть у камерах.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини