Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 вересня, 02:50:42

Вільно користуватись Інтернетом та телефонами можуть засуджені в колоніях Чернігівщини. ФОТО

30.09.2014   07:04Агенцiя

Таким правом наділили і засуджених до довічного позбавлення волі.

Процес євроінтеграції України вже розпочали через в’язниці Чернігівщини. Від так, закордонні фільми про засуджених з мобільними телефонами та Інтернетом став реальністю.

«За новими змінами до Закону України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів» засуджені мають вільний доступ до Інтернет мережі, окрім доступу до електронної пошти, соціальних мереж та сайтів, які пропагують жорстокість», - розповідає начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов.

Революційні зміни торкнулись, навіть, засуджених до довічного позбавлення волі, які відбувають покарання в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31. Для даної категорії засуджених було обладнано робочі місця з двома комп’ютерами для надання можливості засудженим до довічного позбавлення волі користуватись глобальною мережею Інтернет.

Проте, слід зазначити, що користуватися доступом до глобальної мережі Інтернет можна за умови оплати послуги з особистих коштів засуджених.

Апелюючи до світового досвіду, слід вказати, що використання інтернету, електронної пошти під наглядом допускається в 49 корекційних установах США і в п'яти канадських провінціях. Виховання за допомогою комп'ютерів здійснюється в деяких в'язницях Австралії та Румунії, у Великобританії засудженим дають ігрові консолі для розвитку пам'яті та логічного мислення. У Норвегії всі ув'язнені мають доступ до інтернету навіть у камерах.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби 11:47

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 13.09.2019 двох місцевих жителів засуджено за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що спричинило істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 КК України).

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції 11:17

Результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції у рамках компоненту PEPFAR проекту «Challenge TB» в Чернігівській області обговорено на засіданні за «круглим столом» в обласному центрі.

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону 11:02

На ранковій нараді у муніципалітеті сьогодні учергове проаналізували стан боргів у сфері ЖКГ та по теплопостачальним підприємствам.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:44

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини