Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 23:41:02

Співробітники міліції Ніжина затримали жінку-вбивцю

30.09.2014   06:30

Співробітники Ніжинського міськвідділу міліції затримали жінку, яка одним ножовим ударом вбила свого співмешканця.

Днями до Ніжинської міліції надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги, що в одному з будинків райцентру, виявлено труп 29-річного місцевого жителя з ножовим пораненням грудної клітини.

До місця скоєння злочину виїхали слідчо-оперативні групи міськвідділу, обласного управління міліції, оперативники, керівництво та колеги з прокуратури.

На місці скоєння злочину, коли прибули правоохоронці, знаходилися лікарі «швидкої», власник квартири та група молодих людей. Опитування молодиків та власника помешкання насторожило правоохоронців: адже спочатку всі, плутаючись, давали свідчення, що потерпілий прийшов до їхньої компанії вже тяжко поранений, а потім помер.

Але, оперативно провівши всі відповідні заходи, правоохоронці з’ясували, що до нанесення смертельного поранення чоловіку причетна його співмешканка. В подальшому й члени компанії дали правдиві свідчення щодо її причетності до злочину.

Оперативно по «гарячих слідах» оперативникам вдалося вирахувати та затримати підозрювану 30-річну жінку.

За її словами, вони прийшли в гості до знайомих. Під час вживання алкогольних напоїв між нею та співмешканцем виникла сварка, в ході якої жінка сильно розлютилася і завдала чоловіку смертельного удару ножем. Затим, придумавши з присутніми версію про те, що він прийшов уже поранений, жінка з місця скоєння злочину втекла.

Співробітники міліції затримали підозрювану в скоєнні тяжкого злочину згідно статті 208 КПК України і помістили її до ізолятора тимчасового тримання.

На даний час відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України «умисне вбивство», що передбачає від семи до п’ятнадцяти років ув’язнення.

Враховуючи те, що жінка вже мала умовний термін позбавлення волі за нанесення тілесних ушкоджень, тож отримати вона може «по повній». Ведеться досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression