Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 23 січня 2012 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Семаки, вул. Сибірська, О 01 год. 25 хв. в господарстві Тищенка М.П., 1940 р.н., сталася пожежа житлового будинку (10х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина – необережність під час куріння господаря. Збиток – 50000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 67000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Присторонь, вул. Трудова, 29 О 03 год. 50 хв. в господарстві Полевик М.Б., 1954 р.н., сталася пожежа житлового будинку (8х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.
Інші повідомлення:
Станом на 06 год. 00 хв. на автодорогах області працювало 117 одиниць техніки та 126 працівників, з них на дорогах державного значення 69 одиниць техніки та 75 працівників. Стан доріг обласного та державного значення задовільний. Порушено транспортне сполучення з 38 населеними пунктами області: Городнянський район (5 НП), Ічнянський район (3 НП), Корюківський район (5 НП), Коропський район (4 НП), Менський район (4 НП), Ріпкинський район (14 НП), Чернігівський район (2 НП), Щорський район (1 НП) та ускладнено проїзд до 20 НП.
22.01.2012 року о 10 год. 40 хв. внаслідок складних погодних умов на 109 км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ, Борзнянського району водій автомобіля “РЕНО-МАГНУМ” Режек Йоже, 1962 р.н., з’їхав у кювет де зіткнувся з придорожнім деревом. Для надання допомоги залучалось відділення ОП ДПО м. Борзна на АЦ-40(131)137А.
Станом на 06 год. 00 хв. внаслідок складних погодних умов порушено електропостачання в 9 населених пунктах (1 ЛЕП – 10 кВ) Чернігівського району.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.