Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 01:59:14

За заявами прокурора до бюджету повернуто понад 100 тис. грн.

29.09.2014   10:25

Київський апеляційний господарський суд 16.09.2014 підтвердив правильність позиції прокуратури області щодо необхідності повернення стягнутих коштів до бюджету.

Рішеннями господарських судів з відділу освіти Ріпкинської райдержадміністрації на користь одного з господарюючих суб'єктів стягнуто заборгованість за ніби-то виконані підрядні роботи з очищення системи каналізації шкіл Ріпкинського району.

Прокурорською перевіркою встановлено, що 18.01.2009 колишнім начальником відділу освіти райдержадміністрації було підписано акти приймання виконаних підрядних робіт та довідки про їх вартість, незважаючи на те, що останні на виконання укладених договорів не проводилися. Внаслідок таких неправомірних дій колишнього керівника відділу освіти бюджету завдано понад 100 тисяч гривень збитків. Протиправність дій злочинця доведено прокурором Ріпкинського району в ході розгляду кримінального провадження та підтверджено вироком Ріпкинського райсуду від 14.04.2014.

На відшкодування заподіяної шкоди прокуратурою області скеровано до суду 2 заяви про перегляд рішень господарського суду про стягнення коштів з відділу освіти Ріпкинської райдержадміністрації в сумі понад 100 тис. грн. за нововиявленими обставинами.

Завдяки активній позиції прокурора господарським судом області задоволено вимоги прокуратури області та скасовані постановлені в 2011 році судові рішення. Одне з цих рішень 16.09.2014 за апеляційною скаргою Товариства - підрядника переглянуто апеляційним судом та залишено в силі. Наразі вчиняються дії, спрямовані на стягнення вказаних коштів з рахунку господарюючого суб'єкта.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини