Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 3 грудня, 01:52:21

Кирила Середу відправили на реабілітаційне лікування у столичну клініку “Охматдит”

16.10.2011   12:43Агенцiя

Кирила Середу – хлопчика, що знаходився на стаціонарному лікуванні в Чернігівській обласній дитячій лікарні, відправляють для реабілітаційного лікування у столичну клініку “Охматдит”.

 

Про це повідомила головний спеціаліст з педіатрії управління охорони здоров”я облдержадміністрації Людмила Кривець.

Людмила Кривець зазначила: У травні 2011-го року у Кирила Середи, 30.11.2007 р.н. було діагностовано серйозне захворювання, що потребувало нейрохірургічного лікування / діагноз не називається з етичних міркувань/.6-го червня дитина прооперована в Київському інституті нейрохірургії імені Ромоданова АМН України. 4-го липня в тяжкому коматозному стані хлопчика переведено до Чернігівської обласної дитячої лікарні в реанімобілі у супроводі лікаря-реаніматолога та анестезисти. Спочатку хворий знаходився на апараті штучної вентиляції легенів під цілодобовим наглядом спеціалістів і консультуванням дитячого нейрохірурга та інших фахівців. 2-го серпня та 3-го жовтня на консиліум до лікарні приїжджали столичні фахівці, які зробили висновок – методи лікування хворого відповідають протоколам, що застосовуються під час даного захворювання.

Стан дитини покращився, 3-го жовтня хлопчика переведено до соматичного відділення. Втім, від батьків хлопчика постійно надходили скарги, що їм не дозволяють знаходитися у реанімаційному відділенні безпосередньо біля ліжка хворого, хоча будь-яке реанімаційне відділення – не місце для частих відвідин. Проте, враховуючи стан хлопчика, для саме цих батьків був зроблений виняток. Питання лікування хворого знаходиться під постійним контролем керівництва управління охорони здоров”я та заступника голови облдержадміністрації Віктора Тканка.

З боку батьків висловлювалися пропозиції щодо переведення хворого на подальше лікування до Києва. Згідно їхнім вимогам було здійснено кілька телефонних дзвінків до столичної клініки “Охматдит”, заступник головного лікаря якої попередньо дала згоду на реабілітаційне та відновлювальне лікування хлопчика. Планується, що 17-18-го жовтня Кирило Середа буде переведений до “Охматдиту”. Додам, що практично всі витрати на лікування хлопчика в Чернігівській обласній дитячій лікарні заклад брав на себе, для покращення стану дитини було зроблено все можливе.

Прес-служба Управління охорони здоров”я облдержадміністрації

 

P.S. Кирила Середу 17 жовтня за сприяння голови облдержадміністрації Володимира Хоменка відправили для реабілітаційного та відновлювального лікування до столичної клініки "Охматдит”. Саме про це просили батьки хлопчика, коли звернулись до голови облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку" 17:10

30 листопада у форматі онлайн на платформі ZOOM відбулася обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку", яку щорічно організовує Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка як методичний центр області.

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості 10:56

Тривимірна, або 3D-графіка- це розділ комп'ютерної графіки для зображення об'ємних об'єктів,які максимально наближені до реальних. Саме цей вид графіки широко використовується в інженерному проектуванні, комп’ютерному моделюванні,анімації, мультиплікації, індустрії розваг тощо.

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій 10:52

Неможливість функціонування в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій. Відповідне звернення на адресу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голів ОВА та Конституційного Суду України зробили депутати Чернігівської міської ради під час засідання сесії 30 листопада. Його винесла на розгляд своїх колег депутатка від "Європейської Солідарності" Ірина Соломаха.

АНОНСИ ПОДІЙ