Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 00:58:28

Кирила Середу відправили на реабілітаційне лікування у столичну клініку “Охматдит”

16.10.2011   12:43Агенцiя

Кирила Середу – хлопчика, що знаходився на стаціонарному лікуванні в Чернігівській обласній дитячій лікарні, відправляють для реабілітаційного лікування у столичну клініку “Охматдит”.

 

Про це повідомила головний спеціаліст з педіатрії управління охорони здоров”я облдержадміністрації Людмила Кривець.

Людмила Кривець зазначила: У травні 2011-го року у Кирила Середи, 30.11.2007 р.н. було діагностовано серйозне захворювання, що потребувало нейрохірургічного лікування / діагноз не називається з етичних міркувань/.6-го червня дитина прооперована в Київському інституті нейрохірургії імені Ромоданова АМН України. 4-го липня в тяжкому коматозному стані хлопчика переведено до Чернігівської обласної дитячої лікарні в реанімобілі у супроводі лікаря-реаніматолога та анестезисти. Спочатку хворий знаходився на апараті штучної вентиляції легенів під цілодобовим наглядом спеціалістів і консультуванням дитячого нейрохірурга та інших фахівців. 2-го серпня та 3-го жовтня на консиліум до лікарні приїжджали столичні фахівці, які зробили висновок – методи лікування хворого відповідають протоколам, що застосовуються під час даного захворювання.

Стан дитини покращився, 3-го жовтня хлопчика переведено до соматичного відділення. Втім, від батьків хлопчика постійно надходили скарги, що їм не дозволяють знаходитися у реанімаційному відділенні безпосередньо біля ліжка хворого, хоча будь-яке реанімаційне відділення – не місце для частих відвідин. Проте, враховуючи стан хлопчика, для саме цих батьків був зроблений виняток. Питання лікування хворого знаходиться під постійним контролем керівництва управління охорони здоров”я та заступника голови облдержадміністрації Віктора Тканка.

З боку батьків висловлювалися пропозиції щодо переведення хворого на подальше лікування до Києва. Згідно їхнім вимогам було здійснено кілька телефонних дзвінків до столичної клініки “Охматдит”, заступник головного лікаря якої попередньо дала згоду на реабілітаційне та відновлювальне лікування хлопчика. Планується, що 17-18-го жовтня Кирило Середа буде переведений до “Охматдиту”. Додам, що практично всі витрати на лікування хлопчика в Чернігівській обласній дитячій лікарні заклад брав на себе, для покращення стану дитини було зроблено все можливе.

Прес-служба Управління охорони здоров”я облдержадміністрації

 

P.S. Кирила Середу 17 жовтня за сприяння голови облдержадміністрації Володимира Хоменка відправили для реабілітаційного та відновлювального лікування до столичної клініки "Охматдит”. Саме про це просили батьки хлопчика, коли звернулись до голови облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.