Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 03:21:58

Девятьох бійців з 41-го батальйону з полону

24.09.2014   13:24Агенцiя

Девятьох бійцов 41-го батальону територіальної оборони вдалося звільнити з полону. Про це у мережі Фейсбук вчора повідомив Борис Філатов:

"Еще десятерых вытянули (из них девять черниговских). Вне рамок минских договоренностей. Сейчас едут на больничку, завтра - по домам".

Прізвища  звільнених бійців:

"41 ТРО
1. Назаренко Леонід Васильович,
2. Мясченко Віталій Ігорович
3. Марченко Володимир Миколайович

4. Роговий Олег Леонідович
5. Клименко Дмитро Петрович.,
6. Завгородній Андрій Володимирович,
7. Соловей Валерій Леонідович
8. Бидненко Руслан Іванович
9.Пиршин Сергій Вікторович
10. Грузин Іван Олександрович (в.ч. 3037)"

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини