Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 07:05:41

Працівники КП "Чернігівоблагроліс" відзначили своє професійне свято

20.09.2014   09:11

19 вересня голова обласної ради Микола Звєрєв привітав працівників лісового господарства комунального підприємства обласної ради «Чернігівоблагроліс» з їх професійним святом – Днем працівника лісу.

Участь у заході також взяли начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко та директор КП «Чернігівоблагроліс» Іван Донець.
Звертаючись до працівників лісового господарства Микола Звєрєв зазначив, що КП «Чернігівоблагроліс» разом з 18-ма дочірніми агролісогосподарськими спеціалізованими підприємствами по праву займає одне із провідних місць серед усіх комунальних підприємств обласної ради.

Для Чернігівщини діяльність майже тисячного колективу працівників «Чернігівоблагролісу» має особливе значення. За словами керівника вони забезпечують ефективне ведення основних напрямків лісового господарства, як дбайливі та виважені господарі.

- Обласною радою прийнято регіональну Програму комплексного розвитку лісового господарства Чернігівщини до 2015 року. Безпосередні її виконавці - працівники райагролісгоспів. Обласна влада прийме в майбутньому більш серйозну програму для того, щоб підтримувати галузь лісового господарства за для розвитку комунального підприємства, - підкреслив голова обласної ради.

Акцентуючи увагу на запровадженні альтернативних видів палива в області, Микола Звєрєв також зазначив, що райагролісгоспи повинні поставляти відводи для забезпечення роботи підприємств, які виробляють тепло та електроенергію.

Також голова обласної ради наголосив, що, не зважаючи на складні економічні умови, «Чернігівоблагроліс» разом із дочірніми підрозділами щороку нарощує обсяги реалізації товарної продукції. Їх діяльність є стабільним та надійним джерелом поповнення загального фонду обласного бюджету.

На часі важливим є завдання зберегти та примножити унікальний лісовий потенціал нашої землі, довести лісистість на Чернігівщині до 23%, у вирішенні якого активну участь беруть агролісогосподарські підприємства КП «Чернігівоблагроліс».

Микола Звєрєв побажав усім присутнім миру, міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму, подальших успіхів у справі збереження й примноження лісових багатств нашої області.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника лісу Микола Звєрєв вручив почесні відзнаки обласної ради лісничому дочірнього підприємства «Ічнярайагролісництво» Анатолію Бобро, майстру лісу дочірнього підприємства «Щорсрайагролісгосп» Миколі Кириченко, майстру лісу дочірнього підприємства «Ріпкирайагролісгосп» Юрію Летошку та менеджеру дочірнього підприємства «Сосницярайагролісгосп» комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради Віталію Степанову.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

АНОНСИ ПОДІЙ