Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 18:44:17

З нагоди 71-ої річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників

20.09.2014   08:27

19 вересня голова обласної ради Микола Звєрєв взяв участь у зібранні з нагоди Дня міста та 71-ої річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників.

Розпочався захід під назвою «В моєму серці – Україна» в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка внесенням Державного Прапора України, Прапорів Чернігівської області і територіальної громади міста Чернігова. У виконанні зведених хорів академічного камерного хору ім. Дмитра Бортнянського та капели бандуристів ім. Остапа Вересая обласного філармонійного центру прозвучав Державний гімн України та Гімн Чернігова.

Звертаючись до присутніх у залі з вітальним словом, голова обласної ради Микола Звєрєв наголосив, що воїни-визволителі, які протистояли гітлерівській навалі, захищаючи свободу і незалежність рідної землі, вірили, що після перемоги над фашизмом, мир і свобода на віки запанують на нашій землі. Та на жаль, цю священну віру сьогодні порушили якраз нащадки бойових побратимів, з якими вони пліч-о-пліч воювали.

– Нині тисячі наших земляків стоять у перших рядах захисників Батьківщини в зоні АТО на сході України, за що їм, як і всім визволителям Чернігова, велика вдячність і низький уклін. Ми віримо, що невдовзі тимчасово окуповані території України будуть вільними від агресорів. Саме тому День визволення Чернігова від фашистських загарбників є одним із важливих символів нашої спільної перемоги. Це свята подія для всіх, хто незалежно від віку, національності, політичних уподобань, по-справжньому любить своє місто і пишається ним, – зазначив голова обласної ради та висловив надію, що безсмертний подвиг воєнного покоління буде надихати на добрі звершення в ім’я зміцнення нашої держави, за свободу і незалежність якої віддали своє життя мільйони співвітчизників, а нині віддають їхні сини і онуки.

З 71-ю річницею визволення обласного центру Чернігівщини від фашистських загарбників привітав чернігівців і міський голова Олександр Соколов.

Далі зібрання продовжив творчий вечір. Увазі глядачів були представлені музичні твори чернігівського композитора Маргарити Демиденко «З любов’ю до Вітчизни» у виконанні зведеного ансамблю скрипалів та віолончелістів шкіл естетичного виховання міста Чернігова, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів ансамблю гітаристів «Гіт-ART» Чернігівської дитячої музичної школи №2. Уривок з твору Тараса Шевченка «Не нарікаю я на Бога» зачитав заслужений артист України Олексій Биш. Своє мистецтво продемонстрував народний художній колектив театр танцю «Слов’яни» міського Палацу культури. А у виконанні заслуженого артиста України Володимира Гришина прозвучала прем’єра пісні «Балада про невідомого солдата».
 

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини