Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 12:49:24

Чернігівці несуть книги на ярмарок, аби допомогти родинам воїнів

20.09.2014   07:31Агенцiя

Твори сучасних українських авторів, в тому числі Ірен Роздобудько, Любка Дереша, Оксани Забужко, Люко Дашвар та інших, видання наших земляків Сергія Павленка, Олени Печорної, Олени Конечної, Михася Ткача, Василя Чепурного, історичні та краєзнавчі нариси тощо можна буде купити на благодійному ярмарку, що проходитиме 20 вересня, на Алеї героїв. Всі отримані таким чином кошти підуть на надання психологічної допомоги родинам загиблих за Україну воїнів.

Благодійну акцію «Купи книгу – підтримай родину воїна» ініціювали чернігівські активісти (зокрема, Медіа-центр «Моє місто», а підтримали ГО «Молодь Демократичного альянсу», товариство «Просвіта» та Єдиний волонтерський центр у Чернігові).

Упродовж двох тижнів прочитані книги, що припадали пилом на полицях у домашніх бібліотеках, можна було приносити за певними адресами товариства «Просвіта» (вул. Воровського, 10), Єдиного волонтерського центру (вул. Полуботка, 70), залишати біля вахтера в центральному корпусі Чернігівського педагогічного університету.

До акції підключилися відомі письменники і журналісти, музиканти та викладачі вишів, студенти та пенсіонери. Загалом чернігівці зібрали понад півтисячі видань. Серед них – українська та світова класика (багато цікавих видань!). За досить помірну ціну на благодійному ярмарку можна буде придбати твори відомих російських письменників Тургенєва, Достоєвського, Буніна, дослідження Віктора Суворова, детективи Донцової та Марініної. Жанрове розмаїття зібраних книжок вражає (серед ниє є і рідкісні)!

Організатори акції сподіваються, що чернігівські письменники та краєзнавці, що видають книги, підтримають цю ініціативу та прийдуть на Алею героїв 20 серпня, аби чернігівці змогли взяти у них автографи та сфотографуватися з митцями. Всі кошти за продані книги підуть на психологічну підтримку родин воїнів, адже в багатьох з них залишилися самотні мами, маленькі діти. Книги, не викуплені чернігівцями, організатори передадуть до бібліотеки Чернігівського військового госпіталю.
 

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ