Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 20:30:26

Шефи в погонах продовжують всебічно підтримувати дітлахів

19.09.2014   15:59

Начальник УБОЗ УМВС України в Чернігівській області Вадим Філашкін подарував Чернігівському центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей облдержадміністрації меблі, медичне обладнання та фрукти.

Вже декілька років поспіль Управління по боротьбі з організованою злочинністю виступає в ролі янголів-охоронців знедолених дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться в Чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Правоохоронці давно і щиро піклуються про підтримання належних умов проживання, виховання та навчання дітей, яких доля змусила опинитися тут.

Спецпідрозділ взяв заклад під патронат, щоб з колишніх хуліганів і безхатченків виросли повноцінні українські громадяни, готові працювати на благо Батьківщини. І якщо діти потрапили в складні життєві обставини, дорослі повинні їм допомогти.

Й цього разу шефи в погонах завітали не з пустими руками. Як розповів начальник УБОЗ УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін, на прохання закладу правоохоронці привезли м'який куточок, медичне устаткування та звичайно ж солодощі і фрукти.

Зрозуміло, що жодними подарунками долю цієї малечі не зміниш, однак полегшити - цілком реально. Як запевнив працівників закладу поважний гість, шефська допомога не обмежуватиметься врученнями подарунків. Наприклад, діти регулярно бувають в УБОЗ УМВС, де вони мають можливість поспілкуватися з бійцями "Соколу", а ті показують свою виучку, демонструють озброєння, проводять цікаві змістовні екскурсії.

Свої руки правоохоронці приклали і до спортзалу закладу, взяли участь в облаштуванні навчальних та ігрових приміщень - подарували дітям електроінструмент, щоб розвиток тутешніх вихованців був всебічним та повноцінним, а самі діти не почувалися знедоленими. Завдяки спецпідрозділу центр соціально-психологічної реабілітації дітей має нову пральну машинку, музичний центр, відремонтовано автотранспорт центру.

У свою чергу вихованці Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей подарували поважному гостю свою роботу, виконану подарованими інструментами.
 

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини