Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 11:41:10

Довідка "липова", а земля - справжня

19.09.2014   08:34

Працівниками УБОЗ викрито факт підроблення документів на земельні ділянки службовими особами однієї з міських рад області.

Реформування земельних відносин розпочалося ще наприкінці 90-х років із реформ агропромислового комплексу, розпаювання земель, видачі сертифікатів на земельні паї та державних актів на землю. Розвиток ринку землі в державі, стабільний попит на неї упродовж останніх років створюють передумови до поглиблення криміналізації сфери земельних відносин. Тому даний напрямок є одним з пріоритетних в оперативно-службовій діяльності спецпідрозділів БОЗ.

Як зазначив начальник УБОЗ УМВС України в Чернігівській області Вадим Філашкін, в ході перевірки отриманої оперативної інформації, працівниками УБОЗ встановлено факт підроблення з боку службових осіб однієї з міських рад області документації для товариства з обмеженою відповідальністю (займається вирощуванням зернових культур та розведенням великої рогатої худоби) на не витребувані земельні частки (паї) площею майже 200га, які на момент видачі документів вже належали фізичним особам на праві власності та перебували в оренді інших суб’єктів господарської діяльності.

Після чого службові особи товариства подали довідку на розгляд районній комісії з вибору земельних ділянок, на підставі якої отримали дозвіл райдержадміністрації на розробку відповідної технічної документації.

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення) - карається штрафом або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.

Слідство триває.
 

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».