Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 18:53:21

Чернігівську родину виставили на вулицю попри мораторій ВР. ВІДЕО

19.09.2014   07:26Агенцiя

Якщо судове рішення суперечить чинному українському законодавству, то це не привід його не виконувати: певно так вирішили співробітники Державної виконавчої служби та Приватбанку, коли прийшли виселяти з квартири молоду чернігівську родину.

Адвокат Інна Клімінок байдуже намагалася пояснити старанним «виконавцям», що рішення про виселення незаконне. Верховна Рада ще у червні ухвалила мораторій, що забороняє відчужувати майно за непогашені кредити.

Пікантності ситуації додає той факт, що вже за 3 години після виселення повинно було відбутись судове засідання, яке могло б підтвердити правильність доводів адвоката. Утім, виконавці вирішили не затягувати.
Тим більше, що позичку молода родина не брала. Ірина Гаркуша, яку з чоловіком та малолітнім хлопчиком виставили на вулицю каже: валютний кредит ще 3 роки тому взяв фермер, знайомий її свекрухи. Та любила випити і не вагаючись виступила поручителем.

Фермер зник, а кредит залишився.

На стороні банкірів – квітневе судове рішення і на мораторії якоїсь Ради їм начхати.

Як начхати на права журналіста. Приватбанківські вишибали спочатку вмикали «дурника» й усіляко перешкоджали кореспонденту Hromadske.cn. А потім у відкриту почали погрожувати. Міліція бездіяла.
Детальніше про конфлікт – на відео Hromadske.cn.

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини